digitalizujeme váš obchodní nápad

Konzultace a správa MONEY S4/S5

Benefity

Zefektivněte správu ERP

ERP a podnikové systémy patří mezi kritické aplikace ve vaší firmě. Svěřte jejich správu tomu, kdo jim skutečně rozumí. Správa IT není to samé co správa podnikových systémů. 

U

Analýza a optimalizace stávajících procesů

Zkušenosti z jiných firem a best-practices v oboru mohou vaši firmu pozvednout na další úroveň. Získejte konkurenční výhodu a využijte své systémy naplno.

Minimalizujte náklady na správu

Pracujeme na férové bázi za fixní ceny bez ohledu na strávené hodiny práce. Věříme, že není třeba snažit se vykázat každou započatou hodinu. 

U

Remote konzultace

Pracujeme na férové bázi za fixní ceny bez ohledu na strávené hodiny práce. Věříme, že není třeba snažit se vykázat každou započatou hodinu. 

Aplikace obchodník MONEY

 Máte množství uživatelů, kteří potřebují do vašeho podnikového systému občasně nahlížet? Naše aplikace zpřístupní podniková data neomezenému množství uživatelů za měsíční paušál.

Máte nějaké otázky?

Níže naleztene několik často kladených otázek ohledně správy MONEY. Pokud se chcete v rychlosti informovat stačí kliknout na tlačítko ZAVOLAT.

FAQ

Konzultanti Money

Jsme skupina konzultantů, kteří načerpali zkušenosti z jiných firem a získali podrobnou znalost systémů Money. Nyní poskytujeme naše znalosti a služby.

Jaké jsou omezení služby

Pracujeme na bázi FUP. Pokud se držíme v rozumné míře, neomezujeme nijak hodinové dotace pro jakékoliv zásahy do Money. 

Jaká je dostupnost služby

Vzhledem k povaze podnikových informačních systémů zasahujeme ve většině případů ihned, pokud se jedná problém s kritickou funkčností, jako je například fakturace. Pokud jde o náročnější operace, zejména skladové a ceníkové, doporučujeme  a nejraději takové akce realizujeme mimo pracovní dobu.

Jak mi pomůžete

Máte svého správce IT, který se vám stará o HW a nechcete mu nechat na starosti kritický systém vaší společnosti. Ať už z nedostatku kapacity, nebo znalostí? Pak Vám dokážeme pomoci.

Návody

Dokumentace

Podrobná dokumentace účetního programu Money S3, rozšiřujících modulů a některých dalších rozsáhlejších funkcí.

Podle typu

Další způsob listování návody, například podle legislativních změn (napříč všemi moduly), příklady a návody na instalaci programu, nejlepší tipy a triky práce s programem a další.

Videonávody

Dáváte přednost videu? Přehledný souhrn všech videonávodů v Money S3 ze všech sekcí.

Vzorové příklady

Komplexní návody včetně příkladů k řešení určitých situací v Money S3.