O IT, který volá domů

Od vzniku naší společnosti v roce 2010 jsme známí jako jedna z průkopnických společností v oblasti IT technologií poskytujících služby našim klientům v České republice i v zahraničí. Náš tým odborníků používá osvědčené metodiky a obchodní znalosti k poskytování vysoce kvalitního řešení pro naše renomované klienty.

Naše mise

Naše mise nebo-li poslání je stát se špičkou nejen v oblasti vývoje aplikací, webů, grafikou ale poskytnout kompexní služby v online světě, která pokryje úspěšný chod celé společnosti. Chceme poskytovat naprosto výjimečné služby našim klientům. Kvalita našich služeb je naše zásada.

Naše vize

Chceme se stát a věříme, že se stanee jednou z nejspolehlivějších společností v oblasti IT na celém světě, která našim klientům poskytuje zejména služby založené na kvalitě.

Naše hodnoty

Oceňujeme profesionální a kulturní hodnoty, které jsou aktuálně zavedené a potvrzují naše cíle. Jsme především kreativci a vizionáři, tudíž plány se mohou měnit. Chceme přece pro své kolegy a partnery jen to nejlepší a jsme ochotni do toho investovat své maximální úsilí.

"Náš vlastní úspěch měříme úspěchem našich klientů."

Dáda, itvoladomu

"K plnění všech vašich cílů zapojujeme nejen naše vývojáře webových stránek a aplikací, ale také obchodní analytiky."

Vojta, itvoladomu

"Provádíme hloubkový průzkum, abychom porozuměli vašim potřebám"

Honza, itvoladomu

 

„Pracujeme na dalším projektu

Spolupráce s týmem byla skvělá. Dodala nám aplikaci podle našich požadavků a tým byl neustále k dispozici pro jakékoli malé změny, které byly požadovány (většinou z naší strany). 

„Čistý a profesionální kód“

Byla to skvělá spolupráce, jsou vždy k dispozici a díky nim jsem přišla na skvělé nápady. V budoucnu plánuji využít opět tyto služby.

„Skvělý eshop pro můj vintage obchod“

Spolupracujeme dlouhodobě a neustále zlepšujeme mů eshop novými features. Jsem spokojená s kvalitou služeb a můžu tým itvoladomu jen doporučit.

Vybraní klienti

Vážíme si všechny naše partnery