digitalizujeme váš obchodní nápad

Vývoj aplikací

Pomocí výkonných technologií vyvíjíme software pro iOS, Android, web a další platformy. Pečlivě definujeme technologický zásobníkspecifikace pro každý projekt, abychom poskytli řešení, která jsou dokonale přizpůsobena vašemu podnikání a vašim klientům.

Vývoj aplikací pro iOS a Android a Web

Efektivní řešení, která vyhovují vaší obchodní doméně a požadavkům rozpočtu. Poskytujeme vlastní vývoj pro firmy, MVP pro ověření vašich nápadů na spuštění a uvedení produktu na trh dříve a vývojové týmy pro podporu nebo vylepšování stávajících produktů.

Jazyky a databáze

Jaký zvolit programovací jazyk či databázi?

Technologie, díky nimž vaše aplikace pro Android fungují hladce a rozšiřují vaše podnikání

Kotlin

Kotlin používá společnost Google pro platfomu Android. Má jasnou syntaxi, lze ji snadno zkompilovat do bajtkódu JavaScript nebo JVM. Proces vývoje aplikací  poskytuje vývojářům více nástrojů k vytváření nativních aplikací pro Android.

Swift

Swift je robustní programovací jazyk podporovaný společností Apple, který umožňuje vytvářet prvotřídní a rychlé aplikace pro všechny operační systémy Apple. Vývoj aplikací pro iOS s aplikací Swift může být ideálním řešením.

Java

Tento obecný jazyk lze použít pro řadu úkolů, včetně vývoje aplikací pro Android. Hlavními výhodami jsou přenositelnost, škálovatelnost a vynikající výkon, díky kterým je perfektním jazykem pro vývoj složitých podnikových aplikací vyžadujících prostor pro růst.

Objective C

Objective C jazyk aktivně používají vývojáři iOS pro vývoj aplikací již více než 30 let. Samotná tato skutečnost činí objektiv C spolehlivým, protože jsou na něm zapsány miliony řádků kódu. Tento kód je navíc zpětně kompatibilní s jazyky C a C ++.

Python

Python kromě jiných věcí podporuje různá programovací paradigmata. Má vysokou úroveň datových struktur, kombinované s dynamickým typováním a dynamickým navázáním. Proto je atraktivní pro rychlý vývoj aplikací.

JS - CSS - HTML - Dart

Pracujeme s Javascript, CSS, HTML a mnoho dalších jazyků. Naši šikovní programátoři pracují na špičkové úrovni a neustále se vzdělávají a rostou. Proto vám také doporučí to nejlepší řešení a vysvětlí proč tomu tak je. Na vývoj apky, nedělejte krok zpátky. 

Firebase

Tato platforma Backend-as-a-Service osvobozuje vývojáře od takové backendové práce, jako je správa serverů a psaní API, zejména budování prvotřídního uživatelského prostředí. Firebase pomáhá urychlit vývoj nativní aplikace pro Android.

SQLite

Jedná se o odlehčenou databázi, která ukládá všechna data aplikací přímo na mobilní zařízení. Tato databáze je založena na souborech, takže poskytuje širokou škálu možností pro vývojáře. Protože SQLite neodesílá požadavky na server, je mnohem výkonnější a rychlejší.

Realm

Realm je velmi populární mobilní databáze určená pro každou platformu pro vývoj aplikací. Je neuvěřitelně rychlá (mnohem rychlejší než SQLite). Vývojáři se shodují, že je to velmi moderní a spolehlivá náhrada za nativní databázi Apple.

CoreData

Framework CoreData umožňuje zrychlit proces vývoje aplikací pro iOS. Zjednodušuje správu paměti, protože vývojáři načítají do paměti pouze ty objekty, které zrovna používají.

Flutter

Flutter je sada nástrojů, která usnadňuje vývojářům navrhovat krásná rozhraní pro všechny druhy velikostí obrazovky a zařízení (Android, iOS, web). Dokážete sestavit aplikaci s velmi malý počtem řádku kódu, která se vám rovnou přepíše na obrazovku, takže vidíte váš kód vizuálně.

Vývoj webových stránek - Blogy a E-shopy

Disponujeme specializovaným týmem WordPress, který je schopen dodat vysoce přesvědčivé a přizpůsobené webové řešení pro vytváření webových stránek jako e-shopy nebo blogy na platformě WP.

Wordpress téma - DIVI, Elementor, Oxygen

Naši specializovaní programátoři WP dodají  přizpůsobená WP témata spolu s nezbytnou integrací, která dává vašemu webu responzivní vzhled a rychlé načítání stránek.

Vývoj elektronického obchodu - Woocommenrce

Naši specializovaní programátoři WP vytvářejí přizpůsobené portály online nakupování na platformě WP integrací všech možných řešení nákupního košíku. Optimalizujeme kód vašich webových stránek, databázi, konfiguraci, obrázky stránek, obsah aj. abysme dosáhli vysokého výkonu.

Integrace WordPress

Najměte si naše odborníky WordPressu, abyste získali komplexní integrační služby WP, které vyhovují vaší podnikové metodice. Od přizpůsobení API po integraci třetích stran poskytujeme vývojové služby API podle vašich obchodních potřeb.

Služby optimalizace rychlosti

Naši vývojáři WordPress vám pomůžou s pomalým načítáním a zlepší jeho rychlostní skóre stránky až na 85+ v rychlosti stránky Google. A to tak, aby byl mrtě bleskurychlý.

Poradenství a vývoj

Nabízíme zcela bezplatný poradenský servis WP. Naši specializovaní odborníci se zabývají vašimi požadavky a dávají vám praktickou představu o tom, co můžete vyšperkovat.

Náš vývojový proces

Zahájení

Brainstorming
Definice požadavku
Hypotéza
Konceptualizace

Strategie

Identifikace předpokladů
Dokument SRS
Milník

Digitální strategie

Cesta zákazníka
Analýza dat

Design a práce

Prototypování
Návrh UI / UX
Testování použitelnosti

Dotažení

Ladění a zdokonalování
Kódování a API
Texty a grafika
Migrace 

Podpora a údržba

Tým podpory
Údržba
Správa