digitalizujeme váš obchodní nápad

Webové stránky na míru

Vývojové služby WordPress

Vývojové služby WordPress zaměřené na výsledky s velkou zkušeností koncových uživatelů.

WordPress (WP) je skutečným králem, pokud jde o výkonný systém správy obsahu (CMS). Díky četným funkcím a široké škále témat vám WordPress umožňuje plnou kontrolu a přizpůsobení vzhledu vašeho webu.

Nabízíme vám řešení pro vývoj webu na platformě WordPress CMS. Naše vývojové řešení zahrnuje agilní přístup. Naši dobře vyškolení programátoři WordPress používají moderní nástroje k vytvoření špičkového plně funkčního webu na platformě WP, který splňuje vaše obchodní nebo osobní potřeby.

Jsme tu pro vás

Naše řešení pro vývoj webových aplikací v platformě WP je univerzální bez ohledu na velikost projektu, typ a složitost projektu.

Priorita je zabezpečení WordPress a migrace webu WP z jednoho hostitele na druhého. Jako renomovaná vývojová společnost preferujeme spolehlivé řešení pro zabezpečení WP a výběr spolehlivé a vysoce zabezpečené webhostingové služby.

Dále všichni naši weboví technici mají rozsáhlé zkušenosti s migrací webů WP bez ztráty jakýchkoli dat. Zajišťujeme 100% záruku bezpečné migrace.

Vývoj webových stránek - Blogy a E-shopy

Disponujeme specializovaným týmem WordPress, který je schopen dodat vysoce přesvědčivé a přizpůsobené webové řešení pro vytváření webových stránek jako e-shopy nebo blogy na platformě WP.

Wordpress téma - DIVI, Elementor, Oxygen

Naši specializovaní programátoři WP dodají  přizpůsobená WP témata spolu s nezbytnou integrací, která dává vašemu webu responzivní vzhled a rychlé načítání stránek.

Vývoj elektronického obchodu - Woocommenrce

Naši specializovaní programátoři WP vytvářejí přizpůsobené portály online nakupování na platformě WP integrací všech možných řešení nákupního košíku. Optimalizujeme kód vašich webových stránek, databázi, konfiguraci, obrázky stránek, obsah aj. abysme dosáhli vysokého výkonu.

Integrace WordPress

Najměte si naše odborníky WordPressu, abyste získali komplexní integrační služby WP, které vyhovují vaší podnikové metodice. Od přizpůsobení API po integraci třetích stran poskytujeme vývojové služby API podle vašich obchodních potřeb.

Služby optimalizace rychlosti

Naši vývojáři WordPress vám pomůžou s pomalým načítáním a zlepší jeho rychlostní skóre stránky až na 85+ v rychlosti stránky Google. A to tak, aby byl mrtě bleskurychlý.

Poradenství a vývoj

Nabízíme zcela bezplatný poradenský servis WP. Naši specializovaní odborníci se zabývají vašimi požadavky a dávají vám praktickou představu o tom, co můžete vyšperkovat.

Branding

Jsme tou správnou volbou pro řešení strategie v oblasti sociálních sítí jako je Facebook, Instagram a nově i Tik Tok. Dále máme zkušenosti s Google (Ads, nákupy, vyhledávání) a celkového budování vaší značky.

SEO

SEO vám umožní být viděn v horní části vyhledávačů a přímo zvyšuje loajalitu uživatelů ve vaší firmě. S vhodnými a účinnými strategiemi SEO je možné, aby se váš web v dotazech vyhledávače dostal na lepší místo.

PPC služby

Při vývoji PPC kampaní a strategií pro naše klienty vždy pamatujeme na jejich obchodní cíle. Naši efektivní odborníci také sledují růst a výkon konkurence a poskytují tak konkurenční výhodu nad jejich službami.

Náš vývojový proces

Zahájení

Brainstorming
Definice požadavku
Hypotéza
Konceptualizace

Strategie

Identifikace předpokladů
Dokument SRS
Milník

Digitální strategie

Cesta zákazníka
Analýza dat

Design a práce

Prototypování
Návrh UI / UX
Testování použitelnosti

Dotažení

Ladění a zdokonalování
Kódování a API
Texty a grafika
Migrace 

Podpora a údržba

Tým podpory
Údržba
Správa